Icedissä kisataan
KRJ 09.02.06
Icedissä järjestetään 09.02.06 KRJ:n alaiset koulukilpailut. Kisojen vastuuhenkilönä toimii Ella J. ja tulokset arvotaan rehellisesti arvontakoneella.

Säännöt
- Yhteen luokkaan otetaan max 40 osallistujaa
- Luokkaa ei pidetä jos siinä ei ole 3 osallistujaa
- Yhdeltä ratsastajalta max 3 hevosta / luokka
- Yksi hevonen saa mennä max 2 luokka / kisat
- Kilpailut ovat avoimet vain poneille
- Seura ja kisalupa pakollisia

Osallistuminen
Osallistua voi mailissa jelzukka@luukku.com viimeistään 08.02 otsikoinnilla KRJ2 muodossa:
Lk [nro.]
Ratsastaja (VRL-****, SeuRa) - Hevonen <*br>
Poistathan tähden!

Luokat
Lk 1. Helppo C (40/40) TT
Lk 2. Helppo B (40/40) TT
Lk 3. Helppo A (40/40) TT
Lk 4. Vaativa B (40/40) TT

Osallistujat

Lk 1. Helppo C, Tulokset
1. Tatti (VRL-0568, KaMaTa) - Askur frá Sköppigen
2. Suzy (VRL-0047, GoHo) - Suzy's Nebula
3. tety (VRL-0837, FSRa) - Edenelle Lukitar
4. farcy. (VRL-1209, SGA) - Carmién's Minette
5. Tatti (VRL-0568, KaMaTa) - True Winged Fairy
6. farcy. (VRL-1209, SGA) - Alfred
7. Hamzi (VRL-2163, SGA) - Tonni-Keiju
8. tety (VRL-0837, FSRa) - Verraton
9. Tarnish (VRL-1372, WWR) - Mustan Kuun Lapsi
10. reqviem (VRL-207, CSR) - Lefkulla Löpet
11. Christina D. (VRL-0100, SGA) - Ka-Boom SIN
12. Tatti (VRL-0568, KaMaTa) - Faiche's Manolito
13. Jenni R. (VRL-1472, NER) - Drednes Jonas
14. Riikka V. (VRL-143, FRE) - Tappoaseen Ofelia
15. vanilia. (VRL-2088, CRI) - Kaviopolun Lenaty
16. Laura (VRL-087, KaPoRa) - Lavinian Firecracker
17. Christina D. (VRL-0100, SGA) - Nerian Alessia
18. westt (VRL-1554, BraRi) - Miss Jessica
19. vanilia. (VRL-2088, CRI) - Wan's Thomas
20. Laura (VRL-087, KaPoRa) - Kaviopolun Feeliksi
21. Valesca (VRL-0701, FRC) - Llandarf Chablis
22. Laura (VRL-087, KaPoRa) - Kaviopolun Mnason
23. Tarnish (VRL-1372, WWR) - Tallulahin Haltiamieli
24. Hamzi (VRL-2163, SGA) - Fly}s Samurai
25. Heidi C. (VRL-057, BraRi) - Vjirnad TA
26. Ayna (VRL-0236, NER) - Gladius of Radon
27. sofie (VRL-0558, NER) - FFK Talisman
28. Riikka V. (VRL-143, FRE) - P.O. Mesimarja
29. Tiku (VRL-1938, dew) - Frin Winnie
30. vanilia. (VRL-2088, CRI) - Edenelle Alcohol
31. sofie (VRL-0558, NER) - RD Butterfly Effect
32. Jenni R. (VRL-1472, NER) - Lunatar B
33. minttu. (VRL-1185, WWR) - Lyneth WS
34. Riikka V. (VRL-143, FRE) - Elysé Colonnade
35. tofu-one (TofRa) - Nicholas II
36. Annika (VRL-375, HCT) - Alonétt
37. Christina D. (VRL-0100, SGA) - Pentagram SIN
38. Tiku (VRL-1938, dew) - Hiirenkorvan Macho
39. westt (VRL-1554, BraRi) - QW Cetros Z
40. reqviem (VRL-207, CSR) - Tobias TP


Lk 2. Helppo B, Tulokset
1. sofie (VRL-0558, NER) - FFK Talisman
2. cirith (VRL-212, HCT) - Seatease GER
3. Ayna (VRL-0236, NER) - Gladius of Radon
4. Riikka V. (VRL-143, FRE) - Elysé Colonnade
5. Jarly (VRL-1233, WWR) - Alenear Diblodam
6. Riikka V. (VRL-143, FRE) - Tappoaseen Ofelia
7. Heidi C. (VRL-057, BraRi) - Crossroad's Sibylla
8. Christina D. (VRL-0100, SGA) - Pentagram SIN
9. Heidi C. (VRL-057, BraRi) - Vjirnad TA
10. Annika (VRL-375, HCT) - Rosewood Peanut GBR
11. westt (VRL-1554, BraRi) - Florette
12. Sugar P. (VRL-474, BraRi) - Stalinov GP
13. Sugar P. (VRL-474, BraRi) - HP Temeli
14. Hamzi (VRL-2163, SGA) - Mistreviel}s Double Decker
15. tety (VRL-0837, FSRa) - Lilijan's Damacio
16. Riikka V. (VRL-143, FRE) - P.O. Mesimarja
17. Annika (VRL-375, HCT) - Pohjolan Nestori
18. Heidi C. (VRL-057, BraRi) - Liliana TA
19. Suzy (VRL-0047, GoHo) - Suzyn Kansikuvapoika
20. Tarnish (VRL-1372, WWR) - Tallulahin Haltiamieli
21. Laura (VRL-087, KaPoRa) - Kaviopolun Viilakka
22. Tatti (VRL-0568, KaMaTa) - Faiche's Manolito
23. Tarnish (VRL-1372, WWR) - Mustan Kuun Lapsi
24. sofie (VRL-0558, NER) - RD Butterfly Effect
25. Tatti (VRL-0568, KaMaTa) - Askur frá Sköppigen
26. Laura (VRL-087, KaPoRa) - Dollarin Kristalli
27. reqviem (VRL-207, CSR) - Tobias TP
28. Tiku (VRL-1938, dew) - Frin Winnie
29. reqviem (VRL-207, CSR) - Lefkulla Löpet
30. Tiku (VRL-1938, dew) - Hiirenkorvan Macho
31. Christina D. (VRL-0100, SGA) - Ka-Boom SIN
32. tety (VRL-0837, FSRa) - Oonagh
33. Hamzi (VRL-2163, SGA) - Tibastin Hapro
34. Tatti (VRL-0568, KaMaTa) - True Winged Fairy
35. Laura (VRL-087, KaPoRa) - Skattens Heather
36. Annika (VRL-375, HCT) - Ladinna SIN
37. Suzy (VRL-0047, GoHo) - Kimovaaran Fiorella
38. Sarakku (VRL-1908, KaPoRa) - Dude
39. cirith (VRL-212, HCT) - Dear Lisbeth
40. Christina D. (VRL-0100, SGA) - Nerian Alessia

Lk 3. Helppo A, Tulokset
1. sofie (VRL-0558, NER) - Paddington
2. Sugar P. (VRL-474, BraRi) - Rijweg Alm
3. Mia (VRL-285, U.V.T.) - Mint tea
4. Laura (VRL-087, KaPoRa) - Saagan Kuuvelo
5. Christina D. (VRL-0100, SGA) - Poisonblack SIN
6. Tatti (VRL-0568, KaMaTa) - Llewellyn Caerwyn
7. westt (VRL-1554, BraRi) - Sun Star
8. Heidi C. (VRL-057, BraRi) - Konrad TA
9. Hamzi (VRL-2163, SGA) - Tibastin Hapro
10. Suzy (VRL-0047, GoHo) - Ironical SP
11. Heidi C. (VRL-057, BraRi) - Heijastuksen Brischella
12. Mia (VRL-285, U.V.T.) - Whiten Lola
13. reqviem (VRL-207, CSR) - Jacques FR
14. Hamzi (VRL-2163, SGA) - Mistreviel}s Double Decker
15. Riikka V. (VRL-143, FRE) - NW Hermoso Baronesa
16. Christina D. (VRL-0100, SGA) - Jack Skellington
17. Laura (VRL-087, KaPoRa) - Skattens Heather
18. cirith (VRL-212, HCT) - Dear Lisbeth
19. Tatti (VRL-0568, KaMaTa) - Champion's Muskot
20. Heidi C. (VRL-057, BraRi) - Crossroad's Sibylla
21. Christina D. (VRL-0100, SGA) - Crow SIN
22. Sugar P. (VRL-474, BraRi) - Aittoniemen Vipinä
23. Annika (VRL-375, HCT) - Ladinna SIN
24. reqviem (VRL-207, CSR) - Lumivuon Herminia
25. Tarnish (VRL-1372, WWR) - SeaSoul's Narvan
26. Hamzi (VRL-2163, SGA) - Quicker Kevin
27. westt (VRL-1554, BraRi) - Limelight Liberal
28. Riikka V. (VRL-143, FRE) - Newlyn's Gangster Boy
29. Suzy (VRL-0047, GoHo) - Fair Mermaid
30. Tarnish (VRL-1372, WWR) - Paladin's Vampire Hunter
31. Sarakku (VRL-1908, KaPoRa) - Visitor
32. sofie (VRL-0558, NER) - Dinsmore Ciaran
33. Annika (VRL-375, HCT) - Pohjolan Nestori
34. cirith (VRL-212, HCT) - Seatease GER
35. Tatti (VRL-0568, KaMaTa) - Théw's Dú Amarth
36. Jarly (VRL-1233, WWR) - Alenear Diblodam
37. Annika (VRL-375, HCT) - Rosewood Peanut GBR
38. Mia (VRL-285, U.V.T.) - Llewellyn Winifred
39. Riikka V. (VRL-143, FRE) - NASH Dewey Dight Perryl
40. Tarnish (VRL-1372, WWR) - Pearling Phantasm


Lk 4. Vaativa B, Tulokset
1. Tarnish (VRL-1372, WWR) - SeaSoul's Narvan
2. Riikka V. (VRL-143, FRE) - NASH Dewey Dight Perryl
3. Tarnish (VRL-1372, WWR) - Paladin's Vampire Hunter
4. Petra M. (VRL-0253, KaRa) - Lynétt
5. minttu. (VRL-1185, WWR) - Akhilleus of Tangewood
6. Riikka V. (VRL-143, FRE) - Newlyn's Gangster Boy
7. Mimi (VRL-0769, HsK) - Belinda B
8. sofie (VRL-0558, NER) - Paddington
9. Eevuska (VRL-0477, CSR) - Shamaria's Mistletoe
10. Jenna (VRL-0444, DEW) - Keijulammen Eemeli
11. Mia (VRL-285, U.V.T.) - Llewellyn Winifred
12. Petra M. (VRL-0253, KaRa) - Janis Impera
13. Annika (VRL-375, HCT) - Ignore H
14. Suzy (VRL-0047, GoHo) - Enghojs Folgt
15. Christina D. (VRL-0100, SGA) - Crow SIN
16. sofie (VRL-0558, NER) - Dinsmore Ciaran
17. Christina D. (VRL-0100, SGA) - Poisonblack SIN
18. Tatti (VRL-0568, KaMaTa) - Théw's Dú Amarth
19. Mimi K. (AIR, VRL-1232) - Suzyn Syksyinen Vaeltaja
20. Sarianna (VRL-0820, DR) - Zahnina ox
21. minttu. (VRL-1185, WWR) - Hekla
22. Tarnish (VRL-1372, WWR) - Pearling Phantasm
23. Mia (VRL-285, U.V.T.) - Mint tea
24. Mia (VRL-285, U.V.T.) - Whiten Lola
25. reqviem (VRL-207, CSR) - Jacques FR
26. Piukku (VMR, VRL-1271) - Bueno Secreto
27. Tatti (VRL-0568, KaMaTa) - Llewellyn Caerwyn
28. AnKKa (VRL-2062, NER) - Daimond Presley
29. Hamzi (VRL-2163, SGA) - Quicker Kevin
30. Annika (VRL-375, HCT) - Handsome FR
31. minttu. (VRL-1185, WWR) - Heijastus Bemontt
32. Suzy (VRL-0047, GoHo) - Suzyn Katseenvangitsija
33. Eevuska (VRL-0477, CSR) - Lumivuon Tinúviel
34. Christina D. (VRL-0100, SGA) - Jack Skellington
35. Heidi C. (VRL-057, BraRi) - Heijastuksen Brischella
36. Eevuska (VRL-0477, CSR) - TD Constance
37. Riikka V. (VRL-143, FRE) - NW Hermoso Baronesa
38. Piukku (VMR, VRL-1271) - Kuiskaajan Legenda
39. Sarianna (VRL-0820, DR) - Akileyan Led Zeppelin
40. reqviem (VRL-207, CSR) - Lumivuon Herminia