Icedissä kisataan
ERJ 22.02.06
Icedissä järjestetään 22.02.06 ERJ:n alaiset esteratsastuskilpailut. Kisojen vastuuhenkilönä toimii Ella J. ja tulokset arvotaan rehellisesti arvontakoneella.

Säännöt
- Yhteen luokkaan otetaan max 35 osallistujaa
- Luokkaa ei pidetä jos siinä ei ole 3 osallistujaa
- Yhdeltä ratsastajalta max 3 hevosta / luokka
- Yksi hevonen saa mennä max 2 luokka / kisat
- Seura ja kisalupa pakollisia

Osallistuminen
Osallistua voi mailissa jelzukka@luukku.com viimeistään 21.02 otsikoinnilla ERJ2 muodossa:
Lk [nro.]
Ratsastaja (VRL-****, SeuRa) - Hevonen <*br>
Poistathan tähden!

Luokat
Lk 1. 60cm (35/35) TT
Lk 2. 80cm (35/35) TT
Lk 3. 100cm (35/35) TT
Lk 4. 110cm (35/35) TT

Osallistujat

Lk 1. 60cm, Tulokset
1. Sacrificial (VRL-1272, SGA) - Pearling Phantasm
2. Ella L. (VRL-0107, CCR) - Shalar's Plateado
3. Ella J. (VRL-1074, SMR) - T.P Batman
4. Sirja (VRL-0601, SGS) - K. I. Unikuva
5. Ella J. (VRL-1074, SMR) - Carmién's Minette
6. sofie (VRL-0558, NER) - Schatzave's Ikaros
7. floria (FRC, VRL-1123) - WF Carola
8. Hanna L. (KHR, VRL-908) - Crossroad's Romilda
9. sofie (VRL-0558, NER) - FFK Talisman
10. Ella L. (VRL-0107, CCR) - Negatief's Requiax
11. Anni (VRL-0272, AIR) - WF Valgrinden
12. Ella L. (VRL-0107, CCR) - STAD Might ox
13. Apilja Vanilja (VRL-2083, ER) - Dollarin Aufgeben
14. Niina (VRL-0839, OrRa) - Kelley Eila MG
15. Qnvalotar (VRL-2167, KuloRa) - Daimon
16. Tille (VRL-1478, JuC) - Kathrina of Brienwood
17. Apilja Vanilja (VRL-2083, ER) - Mintun Hälinä
18. Fanie (VRL-0588, Heporat) - Natt Blåst
19. rapsakka. (VRL-1605, NER) - Thujana Kieve
20. Sirja (VRL-0601, SGS) - Erakko VOE
21. Hanna L. (KHR, VRL-908) - Brimstone's Rebecca
22. Anni (VRL-0272, AIR) - WF Fahrenheit
23. Tille (VRL-1478, JuC) - Ofelia SWE
24. Anni (VRL-0272, AIR) - WF Coralle
25. Qnvalotar (VRL-2167, KuloRa) - Kaardemumman Titiyo
26. Apilja Vanilja (VRL-2083, ER) - Liinahaan Riuska-Herra
27. Niina (VRL-0839, OrRa) - Winnicot SWE
28. Hanna L. (KHR, VRL-908) - CRS Ransom
29. Ella J. (VRL-1074, SMR) - RD Tulisydän
30. maikkis (VRL-1836, FSRa) - NW Hyökkäävä Hurmuripoika
31. Sacrificial (VRL-1272, SGA) - Tallulahin Haltiamieli
32. Niina (VRL-0839, OrRa) - Suzy's Frierie
33. maikkis (VRL-1836, FSRa) - Lavinian Shangri-La
34. Tille (VRL-1478, JuC) - Koon Irvikuva
35. Sirja (VRL-0601, SGS) - Kirveltäjän Tuulia


Lk 2. 80cm, Tulokset
1. Anni (VRL-0272, AIR) - WF Mistel
2. Apilja Vanilja (VRL-2083, ER) - Mintun Hälinä
3. floria (FRC, VRL-1123) - Gold's Cantante
4. Hanna L. (KHR, VRL-908) - Fleur Delacour
5. Tiia (VRL-0261, IWR) - Khairy al Shahir ox
6. Ella L. (VRL-0107, CCR) - STAD Might ox
7. Tiia (VRL-0261, IWR) - Elgwir Meldúan ox
8. Apilja Vanilja (VRL-2083, ER) - Dollarin Aufgeben
9. Hamzi (VRL-2163, SGA) - Lootuksen Suven-Lumi
10. Anni (VRL-0272, AIR) - WF Vanida
11. Fanie (VRL-0588, Heporat) - Natt Blåst
12. sofie (VRL-0558, NER) - Schatzave's Ikaros
13. Apilja Vanilja (VRL-2083, ER) - Liinahaan Riuska-Herra
14. maikkis (VRL-1836, FSRa) - Dinsmore Éibhleann
15. Ella J. (VRL-1074, SMR) - GW Oscar
16. Hanna L. (KHR, VRL-908) - Lumivuon Elwing
17. Ella J. (VRL-1074, SMR) - Iced Dafella
18. Inni (VRL-2170, KaPoRa) - Sunshine's Sherlock
19. Sacrificial (VRL-1272, SGA) - Tallulahin Haltiamieli
20. Sirja (VRL-0601, SGS) - Erakko VOE
21. Tiia (VRL-0261, IWR) - Adelaida Radon
22. Hanna L. (KHR, VRL-908) - Keinukallion Rose Red
23. Ella L. (VRL-0107, CCR) - Negatief's Requiax
24. Ella J. (VRL-1074, SMR) - SL Helmahdus
25. Anni (VRL-0272, AIR) - Lilah
26. Sacrificial (VRL-1272, SGA) - Pearling Phantasm
27. Sirja (VRL-0601, SGS) - Kirveltäjän Tuulia
28. Niina (VRL-0839, OrRa) - Troyan MG
29. Frog (VRL-1579, NER) - Kvarne's Rainbow
30. Niina (VRL-0839, OrRa) - Hakaniityn Aino
31. Sirja (VRL-0601, SGS) - K. I. Unikuva
32. Hamzi (VRL-2163, SGA) - Keto}s Joutsenprinsessa
33. Niina (VRL-0839, OrRa) - Edenelle Safir
34. sofie (VRL-0558, NER) - FFK Talisman
35. rapsakka. (VRL-1605, NER) - Thujana Kieve


Lk 3. 100cm, Tulokset
1. Velfin (VRL-0811, HJT) - Ronaldo
2. Niina (VRL-0839, OrRa) - Eshan Al Magnol ox
3. Ella J. (VRL-1074, SMR) - Crossroad's Buccaneer
4. Anni (VRL-0272, AIR) - WF Krysantem
5. Apilja Vanilja (VRL-2083, ER) - WF Chessmate
6. Hanna L. (KHR, VRL-908) - Crossroad's Araminta
7. Sacrificial (VRL-1272, SGA) - Paladin's Vampire Hunter
8. Sirja (VRL-0601, SGS) - Herra Wonka
9. Frog (VRL-1579, NER) - Kvarne's Rainbow
10. Ella J. (VRL-1074, SMR) - Cenessa ET
11. Apilja Vanilja (VRL-2083, ER) - C.O.R Isabel
12. Hanna L. (KHR, VRL-908) - Crossroad's Balettina
13. Velfin (VRL-0811, HJT) - SME Dignaes
14. Sacrificial (VRL-1272, SGA) - SeaSoul's Narvan
15. Sirja (VRL-0601, SGS) - Keskiviikon Kadotus
16. Heidi (VRL-679, SMR) - Eustacia SP
17. sofie (VRL-0558, NER) - Dinsmore Ciaran
18. Frog (VRL-1579, NER) - Meru's Antonio
19. Sacrificial (VRL-1272, SGA) - Mustan Kuun Lapsi
20. Niina (VRL-0839, OrRa) - Amal's Paithanera ox
21. Heidie (VRL-2289, FRC) - Feel FLY
22. Ärr. (VRL-0218, AJC) - El Darling ox
23. Ärr. (VRL-0218, AJC) - Really Bonbon ox
24. sofie (VRL-0558, NER) - Paddington
25. Heidie (VRL-2289, FRC) - Escaadah
26. Hanna L. (KHR, VRL-908) - Rowan Dow
27. Niina (VRL-0839, OrRa) - Taikatuulen Salama
28. Sirja (VRL-0601, SGS) - Kirveltäjän Kuperkeikka
29. Ella J. (VRL-1074, SMR) - GW Oscar
30. Ärr. (VRL-0218, AJC) - Eighteen ox
31. Tille (VRL-1478, JuC) - Rhandon Artemis
32. Heidie (VRL-2289, FRC) - Nefertari's Aswad Gahiji
33. Heidi (VRL-679, SMR) - Amorina Kooss
34. Heidi (VRL-679, SMR) - Mánors Athene
35. Apilja Vanilja (VRL-2083, ER) - Sharifa Mu'Awiyah ox


Lk 4. 110cm, Tulokset
1. sofie (VRL-0558, NER) - Dinsmore Ciaran
2. Ella J. (VRL-1074, SMR) - Crossroad's Buccaneer
3. Heidie (VRL-2289, FRC) - Escaadah
4. Ninni (VRL-1306, FroRa) - Illustration GER
5. Heidi (VRL-679, SMR) - Aza Matts Z
6. Heidie (VRL-2289, FRC) - Sonnenmayer
7. Anni (VRL-0272, AIR) - Classic Rhosia
8. Apilja Vanilja (VRL-2083, ER) - WF Chessmate
9. Velfin (VRL-0811, HJT) - Ronaldo
10. Sirja (VRL-0601, SGS) - Herra Wonka
11. Sacrificial (VRL-1272, SGA) - Mustan Kuun Lapsi
12. Sirja (VRL-0601, SGS) - Keskiviikon Kadotus
13. Ella J. (VRL-1074, SMR) - Cenessa ET
14. Niina (VRL-0839, OrRa) - Eshan Al Magnol ox
15. Hanna L. (KHR, VRL-908) - Rowan Dow
16. Sacrificial (VRL-1272, SGA) - Paladin's Vampire Hunter
17. Sirja (VRL-0601, SGS) - Kirveltäjän Kuperkeikka
18. Apilja Vanilja (VRL-2083, ER) - Sharifa Mu'Awiyah ox
19. Ärr. (VRL-0218, AJC) - White Tomorrow ox
20. Hanna L. (KHR, VRL-908) - Crossroad's Poseidon
21. sofie (VRL-0558, NER) - Paddington
22. Velfin (VRL-0811, HJT) - SME Dignaes
23. Ärr. (VRL-0218, AJC) - Hundred Mail ox
24. floria (FRC, VRL-1123) - Charm Prince
25. Hanna L. (KHR, VRL-908) - Fionne Fay
26. Niina (VRL-0839, OrRa) - Amal's Paithanera ox
27. floria (FRC, VRL-1123) - Flash's Mediterranean
28. Heidi (VRL-679, SMR) - Lax Süden
29. Apilja Vanilja (VRL-2083, ER) - C.O.R Isabel
30. Heidi (VRL-679, SMR) - Coudarieza PK
31. Heidie (VRL-2289, FRC) - Feel FLY
32. Niina (VRL-0839, OrRa) - Taikatuulen Salama
33. Ärr. (VRL-0218, AJC) - Themereld C-klas ox
34. Frog (VRL-1579, NER) - Meru's Antonio
35. Sacrificial (VRL-1272, SGA) - SeaSoul's Narvan