RainDrop
hevoset           yksityiset           tallista           kasvattilista           kisaajille           muuta           toiminta


29.10.05 järjestetään RainDrop Stablesissa kaikille avoimet ERJ:n alaiset esteratsastuskilpailut. Vastuuhenkilönä toimii Ella. Tulokset arvotaan arvontakoneella.


Säännöt ja rajoitukset

-Jokaiseen luokkaan otetaan 35 osallistujaa.
-Luokassa on oltava 6 osallistujaa, jotta se pidetään.
-Yksi hevonen voi osallistua yhteen luokkaan vain kerran.
-Yksi ratsastaja voi osallistua yhteen luokkaan korkeintaan 2 hevosella.
-Yksi hevonen voi osallistua 2 luokkaan.
-Seura pakollinen, kisalupa suositeltava.


Ilmoittautuminen

Ilmoittautua voi mailissa, otsikolla "ERJ 29.10". Jokainen ilmoittaa itse itsensä! Ilmoittautumiset viimeistään 28.10 klo 20.00. Sen jälkeen tulleita viestejä ei hyväksytä. Ilmoita itsesi tässä muodossa: Luokka numero [rivinvaihto]
Ratsastaja (Seura, VRL-***) - Hevonen

Väärin tulleita ilmoittautumisia ei hyväksytä!


Luokat

Lk 1. 40-50cm (35/35) TT
Lk 2. 60-70cm (35/35) TT
Lk 3. 80-90cm (35/35) TT
Lk 4. 100-120cm (35/35) TT
Lk 5. 120-150cm (35/35) TT

TT = Tulokset
T = Täynnä


Osallistujat

Lk 1. 40-50cm, Tulokset
1. Dasfer (NMR, VRL-0572) - Yehl}s Ariente 3p
2. Farcy (SGA, VRL-1209) - R.Daydream}s Kazimir 2p
3. Sylvester (WWR, VRL-483) - Our Drink Something Hot 1p
4. LuciDa (FroHa) - Toble Parabola ox 1p
5. Nelly (RER, VRL-521) - Galant Of Fully 1p
6. hemulitäti. (KHR, VRL-907) - Sista Förväntan 1p
7. Minna (KRS) - Rakkauden Soturi Richard
8. Jessika (ToRa, VRL-397) - Tähtisumun Triio
9. Dimon (NMR, VRL-1073) - WM The Pot of Gold
10. Hanna L (ToRa, VRL-1071) - Reflection Rose
11. Bomba (DR, VRL-419) - Rainbow's Black Fairy
12. Suvi (KHR, VRL-467) - Jaffa's Rambo
13. Katri P. (PRO, VRL-596) - Kohon Jomotus
14. Jezu (CeRi, VRL-0764) - CHp`s Divite
15. Dasfer (NMR, VRL-0572) - Yehl}s Cinnamon
16. Senni (KaRa, VRL-919) - Blackmint's Dimitri
17. hemulitäti. (KHR, VRL-907) - Siltarannan Bablo
18. Suvi (KHR, VRL-467) - SGA Petra
19. Niina (GW, VRL-839) - Drych Kelleher
20. Laura (SheRa, VRL-0011) - Svangur frá Glóra
21. Bomba (DR, VRL-419) - Entire Islet
22. Niina (GW, VRL-839) - Rhawen Kiara
23. sofie (TRH, VRL-0558) - NW Hyökkäävä Hurmuripoika
24. Dimon (NMR, VRL-1073) - AM`s Lluvioso Día
25. Katri P. (PRO, VRL-596) - Humun Emanuel
26. Sylvester (WWR, VRL-483) - Jared B
27. Jessika (ToRa, VRL-397) - White Glamour
28. LuciDa (FroHa) - Vanilja's Tricia
29. Ella (ToRa, VRL-1074) - Julia RP
30. Farcy (SGA, VRL-1209) - TS}s Fancy Dancer ox
31. Ella (ToRa, VRL-1074) - T.P Batman
32. Hanna L (ToRa, VRL-1071) - Lollipop Dream
33. Maria (PuHaRa) - Patriot
34. Minna (KRS) - Grun's Ramarez
35. Jenska (VRT, VRL-1205) - Taifuunin Pippurilli


Lk 2. 60-70cm, Tulokset
1. Katri P. (PRO, VRL-596) - Sikuriina 3p
2. Mei Shiratori (SGS, VRL-0003) - Hologrammi 2p
3. hemulitäti. (KHR, VRL-907) - Sista Förväntan 1p
4. Niina (GW, VRL-839) - Eiryn Ashley 1p
5. Iida (WWR, VRL - 0480) - Park's Farinell 1p
6. Sylvester (WWR, VRL-483) - Jared B 1p
7. Dimon (NMR, VRL-1073) - SDR Camilaus
8. akichi (RER) - Carmién's Othello
9. Dasfer (NMR, VRL-0572) - Gastan Ferewan
10. Amanda E (HJT, VRL-1102) - Tinkerbell
11. Hanna L (ToRa, VRL-1071) - FD Micke
12. Katri (HJT, VRL-0590) - K.P Moon Jumpper
13. Bomba (DR, VRL-419) - Entire Islet
14. Mei Shiratori (SGS, VRL-0003) - Kyseenalainen
15. Minna (KRS) - BS Underbar Skad ox
16. Dimon (NMR, VRL-1073) - Weymouht's Like the Wind
17. Amanda E (HJT, VRL-1102) - Ruskomäen Taivaan Alla
18. Laura (KaRa, VRL-920) - M.G. Kevätlinnun Sinirikko
19. Minna (KRS) - Sädekehän Musketööri
20. Iida (WWR, VRL - 0480) - Kevätharjun Lucky Clover
21. Katri P. (PRO, VRL-596) - Alpertti
22. Sylvester (WWR, VRL-483) - Our Drink Something Hot
23. Tyyne (GW VRL-0837) - H.B Duisternis
24. Hanna L (ToRa, VRL-1071) - Gemera Delis
25. Ella (ToRa, VRL-1074) - El's Dalien Triwia Boy
26. Dasfer (NMR, VRL-0572) - KKD Enelyá Rhose
27. Nea R. (KaRa,VRL-0295) - SL E-Meli
28. sugar j. (KHR, VRL-0052) - Humun Tiitus
29. Katri (HJT, VRL-0590) - K.P Remember Me
30. Jenska (VRT, VRL-1205) - Dollentius
31. akichi (RER) - Aireen FD
32. Janita (ToRa, VRL-1160) - Syöksykierre VOE
33. Nea R. (KaRa, VRL-0295) - Taikakuun Kinuskikarkki
34. Bomba (DR, VRL-419) - Rainbow's Black Fairy
35. Niina (GW, VRL-839) - Drych Kelleher


Lk 3. 80-90cm, Tulokset
1. Heini O. (WWR, VRL-166) - AN Timangi 3p
2. Janita (ToRa, VRL-1160) - Viaggio Di Ritorno M 2p
3. Minna (KRS) - Tuonenvirran Cadenza 1p
4. Tyyne (GW VRL-0837) - H.B Duisternis 1p
5. Jenska (VRT, VRL-1205) - Snowlake 1p
6. Chicca (OriRa) - NT Paralythic 1p
7. sofie (TRH, VRL-0558) - Treu Aibhlin
8. Mei Shiratori (SGS, VRL-0003) - Saagan Shamaani
9. Abby (BraRi, VRL-0124) - Heartbreaker's Swan
10. Jaguaari (RER - VRL-0037) - Q's El Chico ox
11. Hanna L (ToRa, VRL-1071) - Esmeralda
12. sugar j. (KHR, VRL-0052) - Saagan Romanssi
13. Niina (GW, VRL-839) - Kuuran Ruusa
14. Sylvester (WWR, VRL-483) - Keskiviikon Kajahdus
15. akichi (RER) - Aireen FD
16. Dimon (NMR, VRL-1073) - FMG Edelmina
17. Minnea (KaRa, VRL-712) - Sennin Pikku-Tyttö
18. Heini O. (WWR, VRL-166) - Insomnia
19. sofie (TRH, VRL-0558) - S.S. Razzle Hazzle
20. akichi (RER) - Carmién's Othello
21. Hay-Lee J. (FuRa, VRL-876) - MES Merenneito
22. annie. (AIR, VRL-0424) - Kirvaltäjän Kavaljeeri
23. Rasputin (SheRa, VRL-155) - Mitt Snälla Herreman
24. Minna (KRS) - Taivaan Ainut Pilvenhattara
25. Dimon (NMR, VRL-1073) - WM End of the Story
26. Hanna L (ToRa, VRL-1071) - Aamun Kosketus
27. Katri (HJT, VRL-0590) - K.P Moon Jumpper
28. Iida (WWR, VRL - 0480) - Vanilja's Miller
29. Abby (BraRi, VRL-0124) - Teatro's Charanne
30. sugar j. (KHR, VRL-0052) - Kuulento
31. sitruuna-täti (DR, VRL-267) - Keddie K
32. Sylvester (WWR, VRL-483) - Keskiviikon Veera
33. Iida (WWR, VRL - 0480) - Sisyfos N
34. Mei Shiratori (SGS, VRL-0003) - Horrosmaan helisevä
35. Niina (GW, VRL-839) - Magnolian Wilhelmiina


Lk 4. 100-120cm, Tulokset
1. Niina (GW, VRL-839) - Taikatuulen Kauhu 3p
2. Hanna L (ToRa, VRL-1071) - Fake Face 2p
3. LuciDa (FroHa) - Th'n Rosie's San Angelo 1p
4. Mei Shiratori (SGS, VRL-0003) - Taikakuun Neitoperho 1p
5. Mei Shiratori (SGS, VRL-0003) - MT Aurora 1p
6. Tyyne (GW VRL-0837) - Klein De Duveil 1p
7. Amar (BraRi, VRL-0408) - Suzyn Suklaasuukko
8. Minnea (KaRa, VRL-712) - AZ Great Winner Argosu ox
9. Hanna L (ToRa, VRL-1071) - Dakfor
10. Chicca (OriRA) - Goldstein SWE
11. Heli K (Team Ninitra, KL-188) - Seemeshakeit
12. annie. (AIR, VRL-0424) - Kirvaltäjän Kavaljeeri
13. LuciDa (FroHa) - Chéwing Averse
14. Minna (KRS) - Sil Tequila Shamar ox
15. Sylvester (WWR, VRL-483) - Paris F
16. Sanu R. (dew, VRL-0465) - Yatzy GER
17. Heini O. (WWR, VRL-166) - Colorado
18. Jarly (RER, VRL-1233) - Warlike Stallion ox
19. sugar j. (KHR, VRL-0052) - Schlinge Impera
20. Jaguaari (RER - VRL-0037) - Q's El Chico ox
21. Heli K (Team Ninitra, KL-188) - Mr Hill
22. Niina (GW, VRL-839) - B'Levade
23. Shira (NMR, VRL-0040) - SW Champagne
24. Minna (KRS) - Brimstone's Vadhållar
25. Minnea (KaRa, VRL-712) - Popcorn's Starlight ox
26. Heini O. (WWR, VRL-166) - AN Timangi
27. Shira (NMR, VRL-0040) - LW Marayna
28. Sylvester (WWR, VRL-483) - Drama F
29. Chicca (OriRa) - NT Paralythic
30. sitruuna-täti (DR, VRL-267) - Keddie K
31. Dimon (NMR, VRL-1073) - DH Fazia
32. Tyyne (GW, VRL-0837) - Verdwaald Trekker
33. Jenska (VRT, VRL-1205) - Starlight xx
34. Dimon (NMR, VRL-1073) - Devina Star
35. Ella (ToRa, VRL-1074) - Ezmeralda's Kiss


Lk 5. 120-150cm, Tulokset
1. Sacrificial (SGA, VRL-1272) - Paladin's Vampire Hunter 3p
2. Lindir (WWR) - Alpen Troy xx 2p
3. Petra M. (KaRa, VRL-253) - Donner GER 1p
4. Sacrificial (SGA, VRL-1272) - Dagorlad Achilles xx 1p
5. Sylvester (WWR, VRL-483) - Ladykiller GER 1p
6. Emma A. (NWRa, VRL-0443) - Valeriano 1p
7. Abby (BraRi, VRL-0124) - Cardinal CF
8. Heli K (Team Ninitra, KL-188) - KWB Alessandro
9. Minna (KRS) - Brimstone's Ballerine
10. Shira (NMR, VRL-0040) - Shira}s Rayshawn
11. Niina (GW, VRL-839) - Impala Minas
12. Heli K (Team Ninitra, KL-188) - Metronome M
13. Shira (NMR, VRL-0040) - Wattenhall Zak
14. LuciDa (FroHa) - Olympi's Carson
15. Iitu (ToRa) - Salient's Pommac
16. Tyyne (GW VRL-0837) - Klein De Duveil
17. Emma A. (NWRa, VRL-0443) - Ganove
18. Niina (GW, VRL-839) - Gattmund
19. Chicca (OriRA) - Goldstein SWE
20. VenLa (ToRa) - B.C. Proycis
21. Abby (BraRi, VRL-0124) - Sacred's Cremme Distant
22. Hanna L (ToRa, VRL-1071) - Ronday
23. Heini O. (WWR, VRL-166) - Colorado
24. Katja (GoHo) - P.O. Whimsical Kashmir ox
25. Petra M. (KaRa, VRL-253) - WF Espresso
26. Hanna L (ToRa, VRL-1071) - Pareda
27. sugar j. (KHR, VRL-0052) - Natalia Impera
28. Bomba (DR, VRL-419) - Brendanora
29. Minna (KRS) - Brimstone's Hollywood
30. Riikka V. (FRE, VRL-143) - VRC Mastelór
31. LuciDa (FroHa) - No hay amor sin dolor
32. Bomba (DR, VRL-419) - Extremely
33. Sylvester (WWR, VRL-483) - Troijan Apassikuu
34. sugar j. (KHR, VRL-0052) - Andreas WNK
35. Riikka V. (FRE, VRL-143) - Verdecken SCH