I C E D



Index
Hevoset
Toiminta
Muuta


Ponitalli Iced järjestää 18.11.05 ARJ:n alaiset askellajiratsastuskilpailut. Kilpailut ovat avoinna islanninhevosille ja tulokset arvotaan arvontakoneella. Viimeinen ilmoittautumispäivä on 17.11.05 Vastuuhenkilönä toimii Ella J..

Säännöt ja Rajoitukset

-Yksi ratsastaja voi ilmoittaa yhteen luokkaan 3 hevosta
-Yksi hevonen voi kisata 2 luokassa
-Yhteen luokkaan otetaan 30 osallistujaa
-Luokka ei pidetä jos siinä ei ole 3 osallistujaa

Osallistuminen

Kuka vain voi osallistua, kunhan omaa seuran. Se on pakollinen, kisalupa on suositeltava. Osallistua voi mailissa jelzukka@luukku.com otsikoinnilla 'ARJ 1', muodossa:
Luokka [rv]
Ratsastaja (SeuRa, VRL/KL) - Hevonen<*br> (Poista tähti!)

Luokat

Lk. 1. Töltti T.1 Tulokset
Lk. 2. Töltti T.2 Tulokset
Lk. 3. 4-käynti V.1 Tulokset
Lk. 4. 5-käynti F.1 Tulokset
Lk. 5. Passikoe PP.1 Tulokset
Lk. 6. Kouluratsastus FS1 Tulokset

Osallistujat

Luokka 1. Töltti T.1, Tulokset
1. Emmi (BraRi) - Glćta frá Glóra
2. Heli L. (FSRa) - Vinka frá Keflavík
3. Dereka (dew, VRL-222) - Vísla frá Vinur
4. Minna (VMR) - Önn frá Vinur
5. Heli L. (FSRa) - Brimir frá Glóra
6. Noora (ThVo, VRL-1083) - Fifill frá Moldóttur
7. Chicca (dew) - Höttur frá Syndur
8. Dereka (dew, VRL-222) - Miđill frá Flósadrottir
9. Heli L. (FSRa) - Rinda frá Glóra
10. IceFox (FSRa, VRL-0859) - Frida frá Gorawen
11. Minna (VMR) - Pegásós frá Abacus
12. Johanna (BraRi, VRL-179) - Snćfaxi frá Rivulet
13. Minna (VMR) - Ćgir frá Abacus
14. Chicca (dew) - Eedingen frá Mimosa

Luokka 2. Töltti T.2, Tulokset
1. Noora (ThVo, VRL-1083) - Blakkur frá Moldóttur
2. Heli L. (FSRa) - Grima frá Léttir
3. Noora (ThVo, VRL-1083) - Vinur frá Amór
4. Heli L. (FSRa) - Ylgur frá Flash
5. Heli L. (FSRa) - Naggur frá Music
6. taku. (KeKaRa) - Dropi frá Grettir
7. Dereka (dew, VRL-222) - Hlýja frá Glóra
8. Minna (VMR) - Dama frá Ekráne
9. Minna (VMR) - Fjäder frá Abacus
10. Dereka (dew, VRL-222) - Vígblćr frá Draupnír
11. Minna (VMR) - Kamelljóniš frá FSE
12. Dereka (dew, VRL-222) - Náttfari frá Glóra

Luokka 3. 4-käynti V.1, Tulokset
1. Yuna (VMR, VRL-0993) - Stone place
2. Minna (VMR) - Kamelljóniš frá FSE
3. Dereka (dew, VRL-222) - Miđill frá Flósadrottir
4. Minna (VMR) - Dama frá Ekráne
5. Dereka (dew, VRL-222) - Vísla frá Vinur
6. Yuna (VMR, VRL-0993) - Iines
7. Sylvester (WWR, VRL-483) - Héirinn frá FSE
8. Noora (ThVo, VRL-1083) - Glói frá Skródyr
9. IceFox (FSRa, VRL-0859) - Frida frá Gorawen
10. sofie (TRH, VRL-0558) - Snjókorn frá Glóra
11. Minna (VMR) - Fjäder frá Abacus
12. Noora (ThVo, VRL-1083) - Fjödur frá Fělinkin
13. taku. (KeKaRa) - Dropi frá Grettir
14. Yuna (VMR, VRL-0993) - V.K. Vokull

Luokka 4. 5-käynti F.1, Tulokset
1. sofie (TRH, VRL-0558) - Snjókorn frá Glóra
2. Heli L. (FSRa) - Rinda frá Glóra
3. Chicca (dew) - Höttur frá Syndur
4. Emmi (BraRi) - Glćta frá Glóra
5. Minna (VMR) - Geisla frá Vinur
6. Ella J. (ToRa, VRL-1074) - Flótti frá Rendále
7. Minna (VMR) - Faxi frá Lune
8. Dereka (dew, VRL-222) - Kolgríma frá Draupnír
9. Heli L. (FSRa) - Vinka frá Keflavík
10. Heli L. (FSRa) - Glúmr frá Aurora
11. Minna (VMR) - Fála frá PDM
12. Dereka (dew, VRL-222) - Hrafnkatla frá Vinur
13. Dereka (dew, VRL-222) - Trína frá Draupnír
14. Chicca (dew) - Eedingen frá Mimosa

Luokka 5. Passikoe PP.1, Tulokset
1. Dereka (dew, VRL-222) - Vígblćr frá Draupnír
2. Noora (ThVo, VRL-1083) - Blakkur frá Moldóttur
3. Minna (VMR) - Fönn frá Vinur
4. Johanna (BraRi, VRL-179) - Snćfaxi frá Rivulet
5. Noora (ThVo, VRL-1083) - Vinur frá Amór
6. sofie (TRH, VRL-0558) - Bylur frá Glóra
7. Dereka (dew, VRL-222) - Hlýja frá Glóra
8. Minna (VMR) - Brúnka frá Ekráne
9. Sylvester (WWR, VRL-483) - Héirinn frá FSE
10. Minna (VMR) - Blettur frá Vinur
11. Dereka (dew, VRL-222) - Náttfari frá Glóra

Luokka 6. Kouluratsastus FS1, Tulokset
1. Noora (ThVo, VRL-1083) - Fifill frá Moldóttur
2. Ella J. (ToRa, VRL-1074) - Flótti frá Rendále
3. Dereka (dew, VRL-222) - Hrafnkatla frá Vinur
4. Minna (VMR) - Pegásós frá Abacus
5. sofie (TRH, VRL-0558) - Bylur frá Glóra
6. Noora (ThVo, VRL-1083) - Drengur frá Moldóttur
7. Minna (VMR) - Önn frá Vinur
8. Dereka (dew, VRL-222) - Trína frá Draupnír
9. Minna (VMR) - Ćgir frá Abacus
10. Heli L. (FSRa) - Ylgur frá Flash
11. Dereka (dew, VRL-222) - Kolgríma frá Draupnír



Layout © Ella J., Otsikon kuvat © Jasmin T. & Ansku, Ylläoleva kuva © Micha - Kopiointi kielletty!