krj300604
KRJ
Koulukisat 30.6.04
(c) Black Sterling Friesians
Siittola Papanegossa pidetään KRJ:n alaiset koulukisat 2. kertaa.Tällä kertaa luokkia on vain neljä.Osallistuminen lähetetään osoitteeseen papanego(a)luukku.con muodossa Luokka (rivinvaihto)
Ratsastaja (SeuRa, mahd. KL) - Hevonen
viimeistään 28.6.04 ja otsikoksi KRJ Koulu 2
Yhteen luokkaa mahtuu 25 joten 6 sijoittuu ja saa rankingpisteitä.Täytyy olla vähintään kolme osallistujaa,jotta luokka pidetään.
Luokat ovat siis:

1. Helppo B
Tulokset!
2. Vaativa B
Tulokset!
3. KN Special
Tulokset!
4. Grand Prix
Tulokset!
Osallistujat:

1. Helppo B 25/25 Tulokset!
1.Leenu C. (KMr, KL-337) - RD Lady Lunatic 3p.
2.Niina (NK-riders, KL-010) - Cefn Snowdonia 2p.
3.Tanja (HuRi, KL-357) - Purppuran Tuliharja 1p.
4.Elina (FSRa, KL-385) - Winterhill´s Slinky 1p.
5.Ginga (KHR, KL-561) - SF´s Violet Flurry-Dip 1p.
6. gwaniah (PHR, KL-440) - Suhinan Huurre 1p.
7.Del (HuRi) - Erokedon Lancer
8.Elina (FSRa, KL-385) - FS Pikku Pippuri
9.Suvi M. (NK-riders, KL-083) - FT Juliet
10.Dara (FuRa) - Dara´s Dheanna
11.gwaniah (PHR, KL-440) - Way´s Bright Moon
12.Elina (FSRa, KL-385) - FS Myrskytär
13.Del (HuRi) - Suhinan Morcis
14.tuffh (HuRi, KL-628) - Mesimarjan Vallaton
15.Del (HuRi) - Ceridwyn Craddock
16.Tanja (HuRi, KL-357) - Loiston Hallava
17.tuffh (HuRi, KL-628) - Crossroad´s Pretender
18.Suvi M. (NK-riders, KL-083) - FT Cassandra x
19.Niina (NK-riders, KL-010) - Caitlin MG
20.Ginga (KHR, KL-561) - Bellafonten Korukuvio
21.Leenu C. (KMr, KL-337) - OVH Buzzards Bad Boy
22.Tanja (HuRi, KL-357) - FNS Eepos
23.tuffh (HuRi, KL-628) - HB Haffelgo
24.Niina (NK-riders, KL-010) - Muskan Tarunhohto
25.Ginga (KHR, KL-561) - Halla´s Vinide ox


2. Vaativa B 25/25
Tulokset!
1.tuffh (HuRi, KL-628) - Brancaro Z 3p.
2.Tanja (HuRi, KL-357) - Liinun Humahdus 2p.
3.Dara (FuRa) - Waterfall´s Lady V 1p.
4.Leenu C. (KMr, KL-337) - Dara´s Doubler 1p.
5.gwaniah (PHR, KL-440) - Gold Oscar ox 1p.
6.gwaniah (PHR, KL-440) - Clementica Bay ox 1p.

7.Niina (NK-riders, KL-010) - Everlasting NR
8.Ginga (KHR, KL-561) - Gwendora Twilight
9.Del (HuRi) - WF Joychild
10.Niina (NK-riders, KL-010) - Magnolia´s Estelle
11.Ginga (KHR, KL-561) - CS Dominique´s Nightmare ox
12.Dara (FuRa) - Dara´s Devotion
13.Del (HuRi) - Cielon Mona Lisa ox
14.Elina (FSRa, KL-385) - FS Hohto
15.Leenu C. (KMr, KL-337) - Myrskytuulen Landgraf
16.Tanja (HuRi, KL-357) - ERK Kimalainen
17.tuffh (HuRi, KL-628) - Mesimarjan Vallaton
18.Elina (FSRa, KL-385) - I´m In Your Side
19.Elina (FSRa, KL-385) - Flash´s Senegalia
20.Dara (FuRa) - Dara´s Dequandra
21.cheval (VMR, KL-610) - Vedenhengen Uskottava Neitonen
22.Tanja (HuRi, KL-357) - Purppuran Kuuveli
23.Ginga (KHR, KL-561) - Waterfall´s Lifelike Jewellery
24.Niina (NK-riders, KL-010) - Ceridwyn Trinity
25.Del (HuRi) - WF Might Have Been


3. KN Special 25/25
Tulokset!
1.Tanja (HuRi, KL-357) - LNA Jathilda 3p.
2.Suvi S. (KTS, KL-460) - C.O.A Cocco Bill ox 2p.
3.Elina (FSRa, KL-385) - Akiras Pretender 1p.
4.tuffh (HuRi, KL-628) - Brancaro Z 1p.
5.Eini.E (HuRi, KL-360) - Lithenbraum Ixus 1p.
6.Del (HuRi) - LNA Eemeli 1p.

7.Aini (WbR, KL-503) - Waiting Destiny
8.Eini.E (HuRi, KL-360) - Witten´s Quality
9.tuffh (HuRi, KL-628) - HB Taffelgo
10.Tanja (HuRi, KL-357) - LNA Marilyn
11.Elina (FSRa, KL-385) - Akiras Paint The Sky With Stars
12.Oona K. (HuRi, KL-650) - Cuaranteen xx
13.Ginga (KHR, KL-561) - KTN Hobujous
14.Ginga (KHR, KL-561) - Pingun Taapero
15.Niina (NK-riders, KL-010) - Bijon Al Magnol ox
16.Ginga (KHR, KL-561) - Lysan Eräs
17.tuffh (HuRi, KL-628) - Crossroad´s Pretender
18.Oona K. (HuRi, KL-650) - Purppuran Puolikuu
19.Niina (NK-riders, KL-010) - Cefn Snowdonia
20.Tanja (HuRi, KL-357) - FNS Piiperoinen
21.Niina (NK-riders, KL-010) - Mango MG
22.Del (HuRi) - Tien Yö-Tähti
23.Del (HuRi) - Sissin Tuulen-Nopea
24.tuffh (HuRi, KL-628) - Cornflower´s Snow Pring
25.Elina (FSRa, KL-385) - Akiras Shinobi


4. Grand Prix 23/25
Tulokset!
1.Janika (HuRi, KL-470) - Deacon 3p.
2.Tanja (HuRi, KL-357) - LNA Jathilda 2p.
3.Del (HuRi) - S.S Ferio Cacharel 1p.
4.Elina (FSRa, KL-385) - Hard Love Moon 1p.
5.Elina (FSRa, KL-385) - Meedly Madly Leedly 1p.
6.Tanja (HuRi, KL-357) - LNA Marilyn 1p.
7.sugar j. (PHR, KL-009) - SA Prince of Waterfalls
8.Eini.E (HuRi, KL-360) - Taikajoen Falsterbo
9.Janika (HuRi, KL-470) - Canon´s Gonzos
10.Nefer (HeRi) - Lunatic´s Jam
11.sugar j. (PHR, KL-009) - Metsähaan Paranormal Activity
12.Nefer (HeRi) - Gardien de Nuit
13.Ginga (KHR, KL-561) - Countenance Twilight
14.Migi (HeRi) - Sunrise´s Decius
15.Del (HuRi) - Matthew Junior
16.Suvi S. (KTS, KL-460) - Avellen´s Bonito
17.Suvi S. (KTS, KL-460) - WH´s Fairy Tale
18.Elina (FSRa, KL-385) - Waterfall´s Best Madly Day
19.Eini.E (HuRi, KL-360) - H.T Charisma
20.Janika (HuRi, KL-470) - Canon´s Paparde Duch
21.Suvi S. (KTS, KL-460) - WH´s Flying Beauty xx
22.Tanja (HuRi, KL-357) - LNA Garfield
23.Janika (HuRi, KL-470) - Canon´s Jarppeli