KRJ:n alaiset kouluratsastuskilpailut 20.05.2006

Järjestäjä: Ärr. & Heroine's Farm
Kisapäivämäärä: 20.05.2006
Viimeinen ilmoittautumispvm: 19.05.2006

SÄÄNNÖT
- otsikoksi "KRJ 1"
- yhdeltä ohjaajalta max 3 hevosta/luokka
- yhdeltä ohjaajalta max 12 hevosta/koko kisat
- yksi hevonen saa osallistua max 2 luokkaan
- yhteen luokkaan otetaan max 40 osallistujaa
- kisat ovat avoinna kaikille
- tulokset arvotaan puolueettomasti arvontakoneella
- ilmoittautuessa samaan luokkaan tulevat hevoset saman luokkaotsikon alle
- ilmoittautuminen täsmälleen seuraavassa muodossa (osoitteeseen poneja@luukku.com):
luokka [rivinvaihto] ratsastaja (VRL-0000, seura) - hevosen virallinen nimi hevosen rek nro<*br>
- jos hevosella ei ole rekkaria, jätä kohta tyhjäksi.
- VRL-tunnus ja seura ovat pakollisia.
esim:
luokka 1.
Ärr. (VRL-0218, AJC) - Pembe's Little Sparkle<*br>
muista ottaa tähdet (*) pois!

huom. en vastaa 'ok' tai 'mukana'-viesteihin, enkä ilmoita
erikseen, jos luokka on jo täynnä tai osallistuminen väärin.

LUOKAT
lk 1. Helppo B 40/40 TT
lk 2. Helppo A 40/40 TT
lk 3. Vaativa B 40/40 TT
lk 4. Vaativa A 40/40 TT


Päivitetty viimeksi:
17.05, klo 20.14


OSALLISTUJAT

Luokka 1. Helppo B 40/40
1. Mimi (VRL-0769, HsK) - Racousa RO VH-7261 6p
2. Apilja Vanilja (VRL-2083, ER) - Mintun Hälinä VH-1619 4p
3. cirith (VRL-0212, KR) - Taikakuun Visio 2p
4. Hamzi (VRL-2163, SGA) - May Venus 1p
5. safir. (VRL-0547, RF) - Fandel Yoda 1p
6. kkeijutar (VRL-3365, DR) - Kuurataian Kikatusmestari 1p
---------
7. emilia (VRL-2031, KaPoRa) - KL Carabella 0p
8. Jenn. (VRL-1874, FSRa) - Amarillo Susurre VH-6160 0p
9. Jenn. (VRL-1874, FSRa) - My Little Sweet 0p
10. vandare (VRL-451, DR) - Laaksomaan Knut 0p
11. emilia (VRL-2031, KaPoRa) - Marjametsän Rinsessa 0p
12. Elina (VRL-0090, FSRa) - Deiniol FS 0p
13. Jenna L. (VRL-0248, WWR) - Muhos 0p
14. cirith (VRL-0212, KR) - Magnolian Usva 0p
15. hopeajouhi. (VRL-0956, KR) - FNS Qtamo VH-6990 0p
16. hopeajouhi. (VRL-0956, KR) - Xanthia 0p
17. muratti. (VRL-1605, NER) - Onnen Värttinä 0p
18. Sharii (VRL-1181, HPR) - Kirveltäjän Kamomilla VH-9711 0p
19. Jenn. (VRL-1874, FSRa) - Lady is the beatyful 0p
20. Apilja Vanilja (VRL-2083, ER) - Championin Jarrutus VH-7116 0p
21. vandare (VRL-451, DR) - Silfran Robin 0p
22. Elina (VRL-0090, FSRa) - Tamira's Brianwen 0p
23. njen. (VRL-1205, dew) - Maple-Apple 0p
24. Mimi (VRL-0769, HsK) - Vanessa SF VH-7262 0p
25. Apilja Vanilja (VRL-2083, ER) - Liinahaan Riuska-Herra VH-2350 0p
26. njen. (VRL-1205, dew) - Cecam Trisse 0p
27. cirith (VRL-0212, KR) - Saagan Roomeo 0p
28. safir. (VRL-0547, RF) - Nyonne AW 0p
29. Anna (VRL-0726, HsK) - O Bey Acaria Life 0p
30. hopeajouhi. (VRL-0956, KR) - Morphia SIN 0p
31. muratti. (VRL-1605, NER) - Napoleon Bonabarte 0p
32. emilia (VRL-2031, KaPoRa) - Unohtumaton VOE 0p
33. Elina (VRL-0090, FSRa) - Qws Gweirfyl 0p
34. Eveliina (VRL-288, OPR) - Taikaviitta TK 0p
35. safir. (VRL-0547, RF) - Byway Defender 0p
36. Eveliina (VRL-288, OPR) - Kismittääkö KIR 0p
37. Eveliina (VRL-288, OPR) - Humun Muska 0p
38. Hamzi 8VRL-2163, SGA) - Iltatähden Kulkuri 0p
39. Fenz (VRL-3392, HPR) - Lennokas Fenz 0p
40. njen. (VRL-1205, dew) - Tiikerimelli 0p


Luokka 2. Helppo A 40/40
1. emilia (VRL-2031, KaPoRa) - KL Carabella 6p
2. hopeajouhi. (VRL-0956, KR) - Xanthia 4p
3. Apilja Vanilja (VRL-2083, ER) - Championin Jarrutus VH-7116 2p
4. muratti. (VRL-1605, NER) - Napoleon Bonabarte 1p
5. muratti. (VRL-1605, NER) - Onnen Värttinä 1p
6. Sharii (VRL-1181, HPR) - Kirveltäjän Kamomilla VH-9711 1p
---------
7. Apilja Vanilja (VRL-2083, ER) - Liinahaan Riuska-Herra VH-2350 0p
8. Mimi (VRL-0769, HsK) - Marjametsän Pestaaja 0p
9. cirith (VRL-0212, KR) - Taikakuun Visio 0p
10. Jenni M. (VRL-0254, OPR) - Adya Shameel ox 0p
11. Eveliina (VRL-288, OPR) - Humun Muska 0p
12. Jenni M. (VRL-0254, OPR) - Joaquin TA 0p
13. Anna (VRL-0726, HsK) - Magnificent's Painless 0p
14. Eveliina (VRL-288, OPR) - Hallaharja KIF 0p
15. Apilja Vanilja (VRL-2083, ER) - Mintun Hälinä VH-1619 0p
16. Jenni M. (VRL-0254, OPR) - Adahlmina 0p
17. Mimi (VRL-0769, HsK) - Racousa RO VH-7261 0p
18. vandare (VRL-451, DR) - Silfran Robin 0p
19. Jenn. (VRL-1874, FSRa) - Amarillo Susurre VH-6160 0p
20. Jenna L. (VRL-0248, WWR) - Muhos 0p
21. Elina (VRL-0090, FSRa) - Nea Elenyá 0p
22. cirith (VRL-0212, KR) - Magnolian Usva 0p
23. Hamzi (VRL-2163, SGA) - Mistreviel}s Double Decker 0p
24. Jenn. (VRL-1874, FSRa) - Lady is the beatyful 0p
25. Elina (VRL-0090, FSRa) - Nefertarin Elohopea 0p
26. Jenn. (VRL-1874, FSRa) - Avenir's Anakonda VH-6737 0p
27. Maija S. (VRL-0147, BraRi) - Adoracion Feia SW 0p
28. vandare (VRL-451, DR) - Laaksomaan Knut 0p
29. Maija S. (VRL-0147, BraRi) – FMS Hilpertti 0p
30. emilia (VRL-2031, KaPoRa) - Unohtumaton VOE 0p
31. emilia (VRL-2031, KaPoRa) - Marjametsän Rinsessa 0p
32. hopeajouhi. (VRL-0956, KR) - FNS Qtamo VH-6990 0p
33. cirith (VRL-0212, KR) - Saagan Roomeo 0p
34. Eveliina (VRL-288, OPR) - QM Kompijainen 0p
35. hopeajouhi. (VRL-0956, KR) - Morphia SIN 0p
36. Hamzi 8VRL-2163, SGA) - Evenstar}s Birhday Present 0p
37. Elina (VRL-0090, FSRa) - BTR Andantino 0p
38. Maija S. (VRL-0147, BraRi) - FMS Ellinoora 0p
39. njen. (VRL-1205, dew) - PUO Mincing 0p
40. Hamzi (VRL-2163, SGA) - Iltatähden Kulkuri 0p


Luokka 3. Vaativa B 40/40
1. Annúndwen (KL-432, YTL) - Kitchi Burch AET 6p
2. cirith (VRL-0212, KR) - KL Brillance 4p
3. Linnea (VRL-0286, KR) - Harlequin WL 2p
4. Elina (VRL-0090, FSRa) - BTR Andantino 1p
5. Éowyn (VRL-0101, FSRa) - MGT Gameel 1p
6. Jenni M. (VRL-0254, OPR) - Egeria TA 1p
---------
7. njen. (VRL-1205, dew) - PUO Mincing 0p
8. Elina (VRL-0090, FSRa) - Nevertheless Y 0p
9. Sharii (VRL-1181, HPR) - Cascamorto Jeremy VH-6290 0p
10. Apilja Vanilja (VRL-2083, ER) - Bridong's Britney VH-2822 0p
11. Hamzi (VRL-2163, SGA) - Varjon Viimeinen Samurai 0p
12. Mimi (VRL-0769, HsK) - Belinda B 0p
13. Apilja Vanilja (VRL-2083, ER) - April Witch SIN VH-4178 0p
14. emilia (VRL-2031, KaPoRa) - Vyperpunk SIN 0p
15. Jenni M. (VRL-0254, OPR) - Elegante 0p
16. cirith (VRL-0212, KR) - Marelda WL 0p
17. Eleftheria (VRL-1579, NER) - Sophia Klein 0p
18. Apilja Vanilja (VRL-2083, ER) - GW About A Girl VH-2824 0p
19. hopeajouhi. (VRL-0956, KR) - Adoro's Anthea VH-6538 0p
20. Hamzi (VRL-2163, SGA) - GH}s Black Africa 0p
21. Sharii (VRL-1181, HPR) - Havupuron Royal Sonic VH-6294 0p
22. Eveliina (VRL-288, OPR) - Marjakuusen Verneri 0p
23. cirith (VRL-0212, KR) - Friesenhexe GER 0p
24. Mimi (VRL-0769, HsK) - UN Ukko-Myrsky VH-6110 0p
25. Linnea (VRL-0286, KR) - Provinssi Yave 0p
26. hopeajouhi. (VRL-0956, KR) - Yinanétt VH-5414 0p
27. Annúndwen (KL-432, YTL) - Isminda AET 0p
28. Mimi (VRL-0769, HsK) - Marjametsän Pestaaja 0p
29. Eveliina (VRL-288, OPR) - Mauno 0p
30. Jenni M. (VRL-0254, OPR) - Keinukallion Ace of Spades 0p
31. Eveliina (VRL-288, OPR) - Onnen Tekosyy 0p
32. emilia (VRL-2031, KaPoRa) - Incitatus Graceful 0p
33. Ira (VRL-1055, HsK) - FAL's Baladie ox 0p
34. emilia (VRL-2031, KaPoRa) - BTR Rotschilde 0p
35. Sharii (VRL-1181, HPR) - Havupuron Jochem VH-6291 0p
36. Ira (VRL-1055, HsK) - Waterfall's Danya 0p
37. Hamzi (VRL-2163, SGA) - Mistreviel}s Double Decker 0p
38. Eleftheria (VRL-1579, NER) - Leonardo NV Hopper 0p
39. hopeajouhi. (VRL-0956, KR) - Magnetic BS VH-5419 0p
40. Elina (VRL-0090, FSRa) - Flash's Senegalia 0p


Luokka 4. Vaativa A 40/40
1. Linnea (VRL-0286, KR) - Elfenbein GER 6p
2. Linnea (VRL-0286, KR) - Alexander of Avalon 4p
3. Grippe (VRL-0335, CSR) - KWB Blueprint VH-9320 2p
4. Hamzi (VRL-2163, SGA) - Dum Barnunge 1p
5. emilia (VRL-2031, KaPoRa) - Incitatus Graceful 1p
6. hopeajouhi. (VRL-0956, KR) - Yinanétt VH-5414 1p
---------
7. cirith (VRL-0212, KR) - KL Brillance 0p
8. Ira (VRL-1055, HsK) - Waterfall's Danya 0p
9. Hamzi (VRL-2163, SGA) - GH}s Gold Africa 0p
10. Eleftheria (VRL-1579, NER) - Sophia Klein 0p
11. Sharii (VRL-1181, HPR) - Salient's Harmonie Fay VH-6296 0p
12. emilia (VRL-2031, KaPoRa) - BTR Rotschilde 0p
13. Jenni M. (VRL-0254, OPR) - Zwycięzca POL 0p
14. Elina (VRL-0090, FSRa) - TWB Thanatos 0p
15. enn. (VRL-1874, FSRa) - Paloma's Susurre VH-4089 0p
16. emilia (VRL-2031, KaPoRa) - Vyperpunk SIN 0p
17. Jenni M. (VRL-0254, OPR) - Jewelia TA 0p
18. Annúndwen (KL-432, YTL) - Tegizcop Yulek AET 0p
19. Grippe (VRL-0335, CSR) - Adoro's Fidelia VH-9321 0p
20. Eleftheria (VRL-1579, NER) - Leonardo NV Hopper 0p
21. Mimi (VRL-0769, HsK) - Belinda B 0p
22. cirith (VRL-0212, KR) - Friesenhexe GER 0p
23. Sharii (VRL-1181, HPR) - Havupuron Marguette VH-6792 0p
24. Elina (VRL-0090, FSRa) - Khand's Kaimel Gaur 0p
25. Apilja Vanilja (VRL-2083, ER) - April Witch SIN VH-4178 0p
26. cirith (VRL-0212, KR) - Marelda WL 0p
27. hopeajouhi. (VRL-0956, KR) - Magnetic BS VH-5419 0p
28. Jenni M. (VRL-0254, OPR) - Maverick 0p
29. hopeajouhi. (VRL-0956, KR) - Adoro's Anthea VH-6538 0p
30. Elina (VRL-0090, FSRa) - Stickypaw's Zandico xx 0p
31. Grippe (VRL-0335, CSR) - DVN Firebird VH-9322 0p
32. Apilja Vanilja (VRL-2083, ER) - Bridong's Britney VH-2822 0p
33. Annúndwen (KL-432, YTL) - Abalaip AET 0p
34. Ira (VRL-1055, HsK) - Vihannon Orvokin Sininen 0p
35. Annúndwen (KL-432, YTL) - Illusia Fire AET 0p
36. Éowyn (VRL-0101, FSRa) - MGT Gameel 0p
37. Hamzi (VRL-2163, SGA) - Varjon Viimeinen Samurai 0p
38. Apilja Vanilja (VRL-2083, ER) - GW About A Girl VH-2824 0p
39. Sharii (VRL-1181, HPR) - Havupuron Royal Sonic VH-6294 0p
40. Mimi (VRL-0769, HsK) - UN Ukko-Myrsky VH-6110 0p