Gestüt Winzig

KRJ:n alaiset avajais-koulukilpailut!
Tervetuloa kilpailemaan Kouluratsastuksen merkeissä Gestüt Winzigiin 16.3!
Kilpailut ovat samalla GW:n avajaiskilpailut ja toivottavasti saattavat siittolamme edes murto-osan tietoon. Avajaiskilpailut järjestetään yhdessä naapuritallimme, Virtuaalitalli Adolian kanssa. Adoliassa järjestetään ERJn alaiset estekilpailut - Kutsu.

Koulukilpailujen vastuuhenkilönä toimii Emilia J. Kilpailut järjestetään 16.3, Gestüt Winzigin ja Adolian yhteisessä maneesissa. Viimeinen ilmoittautumispäivä on 14.3. Tulokset pyrimme saamaan heti kun luokat täyttyvät. Tulokset arvotaan puolueettomasti arvontakoneella, Emilian toimesta.

Luokat:
1. Helppo C, 35/35 T
2. KN Special, 35/35 T
3. Helppo B, 35/35 T
4. Helppo A, 35/35 T
t = Täynnä, T = Tulokset

Ilmoittautuminen:
Ilmoittautuminen kilpailuihin tapahtuu mailitse, Emilialle (emmmy@luukku.com), otsikolla "KRJ-osallistuminen",
muodossa: Luokka [nro](rv) Ratsastaja (VRL-xxxx, seura) - Ratsu<*br> [* pois].

Rajoituksia:
- Yhteen luokkaan otetaan max. 35 osaanottajaa
- Ratsastaja saa ilmoittaa max. 2 hevosta / luokka, Mutta voi osallistua vaikka joka luokkaan.
- Yksi hevonen voi startata max 2 luokkaa / kilpailut ja 1 kert / luokka


Tulokset:
(Tulokset tulevat osallistujien päälle)

Luokka 1. Helppo C 35/35

1. Emilia J (VRL-2410, TRH) - Kataronya VH-3376
2. Maria (VRL-1886, SGA) - Amal's Charlene ox
3. Johanna E. (VRL-2443, GGR) - Troosteloos
4. Leandra (VRL-1057, NER) - Benjamin Yave
5. Emilia J (VRL-2410, TRH) - Aakuun Joutsenneito VH-3812

---
6. Johanna E. (VRL-2443, GGR) - Niiskuneiti
7. Anna (VRL-0726, HsK) - Loyal Daliah GA
8. Christina D. (VRL-0100, KR) - Lilly Munster SIN
9. strawberry (VRL-0545, WWR) - Taikakuun Unohdus VH-4022
10. Golffis (VRL-0107, CCR) - Destriélle's Progressive ox VH-3337
11. Elina (VRL-0090, FSRa) - Celebrin Gaur
12. nihao (VRL-1947, VMR) - Bomber T
13. Golffis (VRL-0107, CCR) - Amoriinan Selitys VH-1379
14. Tatti (VRL-0568, KaMaTa) - Brimstone's Taffy Girl
15. sofie (VRL-0558, NER) - CM Regina
16. Annika N. (VRL-2110, BraRi) - Gevoelig VH-3386
17. Christina D. (VRL-0100, KR) - Cruella DeVil SIN
18. Bomba (VRL-419, DR) - Lucky Lucifer
19. Anni (VRL-0272, AIR) - WF Ontario
20. cirith (VRL-0212, KR) - Magnolian Usva
21. hopeajouhi. (VRL-0956, KR) - Fabuloson Exeter
22. cirith (VRL-0212, KR) - Taikakuun Visio
23. Elina (VRL-0090, FSRa) - Flash's Cadogan
24. Apilja Vanilja (VRL-2083, ER) - Midnight Shadow VH-2837
25. sofie (VRL-0558, NER) - LP Evelyn
26. Ninni (VRL-1306, FroRa) - Bear's Adrianne Nightquest ox
27. Maria (VRL-1886, SGA) - Amal's Bijonia ox
28. Tatti (VRL-0568, KaMaTa) - Askur frá Sköppigen
29. Apilja Vanilja (VRL-2083, ER) - WH's Wyn Lleufer VH-2835
30. Anni (VRL-0272, AIR) - WF Benitha
31. Bomba (VRL-419, DR) - Helle
32. Annika N. (VRL-2110, BraRi) - Verreweg VH-3387
33. hopeajouhi. (VRL-0956, KR) - Carmién's Vencock
34. Anna (VRL-0726, HsK) - CA Destiny Dream
35. nihao (VRL-1947, VMR) - Kirveltäjän Kauna


Luokka 2. KN Special 35/35

1. Maria E (VRL-0137, BraRi) - LMF Découvert Cora
2. Maria (VRL-1886, SGA) - Amal's Bijonia ox
3. sofie (VRL-0558, NER) - LP Evelyn
4. Annika N. (VRL-2110, BraRi) - Verreweg VH-3387
5. Golffis (VRL-0107, CCR) - Benita's Blánca VH-2345

---
6. Elina (VRL-0090, FSRa) - Tamira's Brianwen
7. Tatti (VRL-0568, KaMaTa) - Brimstone's Taffy Girl
8. Heini (VRL-1927, KR) - KK Heijaus
9. Christina D. (VRL-0100, KR) - Lilly Munster SIN
10. Anni (VRL-0272, AIR) - WF Valgrinden
11. Maria E (VRL-0137, BraRi) - WF Orion
12. Apilja Vanilja (VRL-2083, ER) - WH's Wyn Lleufer VH-2835
13. Christina D. (VRL-0100, KR) - Cruella DeVil SIN
14. sofie (VRL-0558, NER) - CM Regina
15. Tatti (VRL-0568, KaMaTa) - Askur frá Sköppigen
16. Annika N. (VRL-2110, BraRi) - Tinfoil VH-2334
17. Emilia J (VRL-2410, TRH) - Kataronya VH-3376
18. hopeajouhi. (VRL-0956, KR) - Carmién's Vencock
19. Marjaana (VRL-1026, BraRi) - Carentoir's Nomine VH-2469
20. hopeajouhi. (VRL-0956, KR) - Fabuloson Exeter
21. Anni (VRL-0272, AIR) - WF Ophelia
22. Heini (VRL-1927, KR) - Kemuli KIR
23. Marjaana (VRL-1026, BraRi) - Snapper VH-2142
24. Elina (VRL-0090, FSRa) - Qws Gweirfyl
25. cirith (VRL-0212, KR) - Taikakuun Visio
26. Apilja Vanilja (VRL-2083, ER) - Midnight Shadow VH-2837
27. Bomba (VRL-419, DR) - Glixten
28. nihao (VRL-1947, VMR) - Kirveltäjän Kauna
29. Karen (VRL-1806, NER) - B.C Zercia
30. cirith (VRL-0212, KR) - Magnolian Usva
31. strawberry (VRL-0545, WWR) - Taikakuun Unohdus VH-4022
32. nihao (VRL-1947, VMR) - Bomber T
33. Emilia J (VRL-2410, TRH) - CA's Unvergessbar VH-3614
34. Maria (VRL-1886, SGA) - Amal's Charlene ox
35. Bomba (VRL-419, DR) - Little Boy Lucifer


Luokka 3. Helppo B 35/35

1. Bomba (VRL-419, DR) - MV Moonshadow's Son
2. Christina D. (VRL-0100, KR) - Pentagram SIN
3. Emilia J (VRL-2410, TRH) - Love Beauty VH-3380
4. Apilja Vanilja (VRL-2083, ER) - Tillintallin VH-2349
5. Johanna E. (VRL-2443, GGR) - Katmar's Handa

---
6. Christina D. (VRL-0100, KR) - Ka-Boom SIN
7. sofie (VRL-0558, NER) - Demne Desmumhnach
8. Golffis (VRL-0107, CCR) - Destriélle's Progressive ox VH-3337
9. Heini H. (VRL-0595, KHR) - WS Angor
10. Apilja Vanilja (VRL-2083, ER) - Lafitte R VH-22
11. cirith (VRL-0212, KR) - Liinahaan Haltija
12. nihao (VRL-1947, VMR) - True Derek
13. Tatti (VRL-0568, KaMaTa) - Jenacha
14. Maija T. (VRL-156, GoHo) - Hooligan's Aaliyah ox VH-73
15. Golffis (VRL-0107, CCR) - Amoriinan Selitys VH-1379
16. Anni (VRL-0272, AIR) - WF Mistel
17. Heini H. (VRL-0595, KHR) - MTH Karusella
18. Heini (VRL-1927, KR) - Not So Innocent TL
19. Maria (VRL-1886, SGA) - Farr Spicee ox
20. Maija T. (VRL-156, GoHo) - Capella's Adelheid VH-498
21. sofie (VRL-0558, NER) - Winchester Cian
22. Elina (VRL-0090, FSRa) - Nea Elenyá
23. Maria E (VRL-0137, BraRi) - DRW Sharazan ox
24. nihao (VRL-1947, VMR) - Lie's Naps
25. cirith (VRL-0212, KR) - Liinahaan Kasmir
26. Elina (VRL-0090, FSRa) - Vårjente FC
27. Emilia J (VRL-2410, TRH) - CA's Unvergessbar VH-3614
28. Annika N. (VRL-2110, BraRi) - Tinfoil VH-2334
29. Heini (VRL-1927, KR) - Tiffany B
30. Tatti (VRL-0568, KaMaTa) - Auroran Ice Ice Baby
31. Bomba (VRL-419, DR) - Lucky Girl
32. Maria (VRL-1886, SGA) - Sadaqat Ion ox
33. Annika N. (VRL-2110, BraRi) - Archaeologist VH-338
34. Anni (VRL-0272, AIR) - WF Vanida
35. Ninni (VRL-1306, FroRa) - Bear's Adrianne Nightquest ox


Luokka 4. Helppo A 35/35

1. Christina D. (VRL-0100, KR) - Ka-Boom SIN
2. cirith (VRL-0212, KR) - Liinahaan Haltija
3. Anni (VRL-0272, AIR) - WF Krysantem
4. Maria (VRL-1886, SGA) - Sadaqat Ion ox
5. Anni (VRL-0272, AIR) - WF Eldorado

---
6. sofie (VRL-0558, NER) - Winchester Cian
7. Heini H. (VRL-0595, KHR) - WS Angor
8. Maija T. (VRL-156, GoHo) - Adoro's Tercero VH-55
9. Marjaana (VRL-1026, BraRi) - Snapper VH-2142
10. Tatti (VRL-0568, KaMaTa) - Auroran Ice Ice Baby
11. Tatti (VRL-0568, KaMaTa) - Jenacha
12. Emilia J (VRL-2410, TRH) - Agosto's Diosa VH-3378
13. Anna (VRL-0726, HsK) - Magnificent's Painless
14. Golffis (VRL-0107, CCR) - Benita's Blánca VH-2345
15. Maria (VRL-1886, SGA) - Farr Spicee ox
16. Emilia J (VRL-2410, TRH) - Love Beauty VH-3380
17. Apilja Vanilja (VRL-2083, ER) - Tillintallin VH-2349
18. sofie (VRL-0558, NER) - Demne Desmumhnach
19. Heini (VRL-1927, KR) - Tiffany B
20. Christina D. (VRL-0100, KR) - Pentagram SIN
21. Heini H. (VRL-0595, KHR) - MTH Karusella
22. Bomba (VRL-419, DR) - Bodarius
23. Maria E (VRL-0137, BraRi) - DRW Sharazan ox
24. Bomba (VRL-419, DR) - DH Saint Flamengo
25. Tanettaja (VRL-2687, IdR) - Sophia Klein
26. Johanna E. (VRL-2443, GGR) - CW Kingston
27. Johanna E. (VRL-2443, GGR) - Perjantain Eveliina
28. nihao (VRL-1947, VMR) - True Derek
29. Apilja Vanilja (VRL-2083, ER) - Lafitte R VH-22
30. cirith (VRL-0212, KR) - Liinahaan Kasmir
31. Maija T. (VRL-156, GoHo) - Isildur WS VH-67
32. Marjaana (VRL-1026, BraRi) - Carentoir's Nomine VH-2469
33. Annika N. (VRL-2110, BraRi) - Archaeologist VH-338
34. Heini (VRL-1927, KR) - Not So Innocent TL
35. nihao (VRL-1947, VMR) - Lie's Naps